Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Bizi daha yakından tanımak için tanıtım filmimizi inceleyebilirsiniz

Akkayalar konveyör


Konveyör Aksamları için Hızlı ve Verimli Çözümler


Akkayalar Konveyör, yığın taşıma endüstrisinde kullanılan konveyör ekipmanları olan ruloları/makaraları, rulo şaselerini, tamburlarını ürettiği gibi bunların yedekleri olan rulman yatakları, şaselerin yan ve orta ayakları, bağlantı parçaları, ruloların üzerlerine takılan kauçuk diskler, tambur millerini flanja bağlayan konik sıkmalı pensler gibi diğer yan ekipmanları da bünyesi altında bulunduran bir aksam üreticisidir.

Tasarım

Ar-Ge

Üretim

Kalite Kontrol

Konveyör Aksamları için <strong>Hızlı ve Verimli Çözümler</strong>

Nitelikli Ürün


Üretim standartlarımızdan taviz vermeden ürünlerimizi sürekli geliştirmekte, yüksek kaliteyi sunmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda çalışmaktayız.

Tecrübeli Personel


Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımız ile problem çözme odaklı anlayışı daima benimseriz. Güler yüzlü hizmetden ödün vermeyiz.

Teknolojik Altyapı


Gelişmiş makina parkurumuz ile üretim süreçlerini en verimli hale getirmeyi planlarız. Teknolojik altyapı yatırımlarımıza önem veririz.

37 Yıllık Tecrübe


Tecrübemiz ve bilgi birikimimizden faydalanır, değerlerimiz doğrultusunda yerli ve milli üretim anlayışını benimseriz.

Konveyör Taşıma Sistemleri ve Yedek Parça Üretimi

Kuruluş amacımız yığın taşıma endüstrisinde kullanılan bantlı-bantsız aktarma ve götürücü olarak tabir ettiğimiz konveyör taşıma sistemlerinin imalatı ve bunlara ait yedek parçalarını da (rulo, tambur, şase vb.) üreterek yurt içi ve yurt dışındaki son kullanıcılara, mühendislik firmalarına ve makine imalatçılarına pazarlamaktır.

0

Rulo

0

Tambur

0

Şase

Büyük tesislere, güçlü yatırımlara <strong> can veriyoruz</strong>

Yenilikçi, akılcı, ilkeli üretim

Büyük tesislere, güçlü yatırımlara can veriyoruz


Taşıma ve Aktarma Bant konveyörlerinde kullanıcıların, tüketicilerin tamamının kaliteli ve uzun ömürlü rulolarına, tamburlarına ve rulo şaselerine sahip olma hakkının olduğuna inanıyoruz. Tüm bunlar için Akkayalar Konveyör ailesi olarak son
kullanıcımızın, tüketicilerimizin bilinçli mal alım taleplerini gerçekleştirebilmelerini, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte bunun için çalışıyoruz.

Mesaj Gönderebilirsiniz

Akkayalar
Tüm hakları Akkayalar Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.' ye aittir.
Yazılım & TasarımOMEDYA